• Ново
Впечатоци haseeb fleur-de-lis памук фланел перница сет

Впечатоци haseeb fleur-de-lis памук фланел перница сет

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Означете го изгледот на вашиот кревет со цврстиот сет на перници-де-лис. Стручно направено од 100% памучен фланел, ова заслепувачко дуо е меко, издржливо и совршено за целогодишна употреба. Достапно во низа пријатни цврсти бои, овој сет веднаш ја воздигнува убавината на вашиот кревет. Софистицираните бои и конструкцијата за дишење ги прават опциите за украсување бесконечни. Завршете го изгледот на вашето спокоено светилиште со додавање на листови за појавување или сет на покривка, продаден одделно. Вклучени : две (2) перници. Модел : Цврст. Стил : модерен. Материјал : 100% памучен фланел. Бои : јаглен, слонова коска, пустински песок, морнарица, сина, бела. Грижа : Машината за перење. Ве молиме, следете ги упатствата за нега на етикетата за нега внимателно за да го минимизирате брчки и/или намалување. Веднаш извадете ги постелнината од фен, притиснете со топло железо доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елегантна удобна шема печатена перници за перници 2 парчиња сет египетски квалитет на конец безвременски класичен дизајн мека

DEN 3.00

Безвременски класични дизајни мека и мазна ткаење, отпорна на брчки, лесна грижа и лесен стандард за лиз

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.