• Ново
Уникатни поволни цени сатен перница со патент, патување, мав

Уникатни поволни цени сатен перница со патент, патување, мав

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и да овозможите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинките на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Служба на потекло : Увоз наФрабрика Содржина : 100% сатенски уникатни поволни цени 6 пакет сатенски перници со патент, патување, мав. Свилен сатен ткаенина. 300 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 6 парчиња перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сатенска перница кралица [2 -пакет, бебе сина] - хотелски луксузни свилени перници случаи за коса и кожа - дополнителни меки

DEN 2.00

Почувствувајте ја разликата Спијте подобро и разбудете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.