• Ново
Феилду Женски Вештачки Пердуви Обетки Боемски Ресни Ресни Долги Висат Обетки, Уникатен Сонлив Дизајн За Женски Девојки, Гроздобер Пердув Бело

Феилду Женски Вештачки Пердуви Обетки Боемски Ресни Ресни Долги Висат Обетки, Уникатен Сонлив Дизајн За Женски Девојки, Гроздобер

Оценка на клиентот:
DEN 191.84

Износ
Залиха

Описи : . Овој пар обетки со шарени монистра и дизајн на гроздобер пердуви од солза е многу убав и модерен со боемски, етнички стил, што ве прави да изгледате поелегантно и шармантно!. Овој сет на обетки е убав, мала тежина, добар материјал и уникатен дизајн, што може да ви обезбеди различни опции за секоја пригода за појавување облека. Погоден за жени од сите возрасти обетки, совршен подарок за љубовници, пријатели, мајки, ќерки или жени, може да ја направи вашата врска похармонична, празнични подароци За Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, родендени, годишнини, погоден за свадба, матурска, плажа, работа, патување, дипломирање, сите видови специјални прилики. Име на производот : обетки со пердуви во Боемски стил. Боја : Бела. Материјал : Легура, Пердув. Користи : Подарок, Додатоци,. Стил : Боемски, Национален. Пол : детали За Женската Големина. Должина : 13,4 см (прибл.). Ширина : 2,1 см (прибл.). Забелешки : . Поради разликите во поставките за осветлување и екран, бојата на предметот може малку да се разликува од сликата. Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради разликите во рачните мерења. Вклучен пакет : 1 пар обетки Овие обетки се толку уникатни и привлечни со нивниот дизајн на солза и висат пердуви. Обетките се изработени од висококвалитетен легура и пердув материјал за издржливост и софистицираност. Овие обетки се многу ретро-шик и секогаш привлекуваат поголемо внимание кон вас во толпата, тие доаѓаат во многу различни форми и секоја е многу убава. Нашите обетки со висечки пердуви се украсни и лесни за совпаѓање, па затоа се погодни како подароци за мајки, девојки, сопруги и сите други женски пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.