• Ново
Тојела отворено преклопување патување рамо спортски ранец 30л пешачење отворено торба Роуз Црвена

Тојела отворено преклопување патување рамо спортски ранец 30л пешачење отворено торба Роуз Црвена

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Име на ставка : Надворешна Торбаприменлив пол : Унисекс Материјал : Најлон Капацитет отпорен На Вода : 30дијаметар : 45*12*30свнатрешна структура : внатрешни џебови со жлебови, џебови за мобилни телефони, внатрешни џебови со патент, внатрешни прегради бои : зелена, сина, виолетова, црна, сива, црвена роза, црвена, портокалова карактеристики : неформалниот ранец л има три прегради и мали Џебови. Флексибилниот џеб во главниот оддел има доволно простор за 18-инчен лаптоп. Вториот оддел има мали џебови за чанти, пенкала, мобилни телефони, клучеви, тетратки и многу повеќе.Рамо со подобра еластичност, не е лесно за деформација, може да ви овозможи удобно, треба долго време.Користете висококвалитетни материјали, вклучувајќи најлонски ткаенини со висока густина, брановидни бранови и хидроизолација, патенти и брендирани градници чантата може лесно да се преклопи и да се носи тежина : 200гр Тојела отворено преклопување патување рамо спортски ранец 30л пешачење отворено Торба Роуз Црвена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гилигилисо Преклопен Ранец За Патување Со Голем Капацитет Џеб За Врвки Водоотпорен Ултра Лесен Најлон Крпа Мултифункционален

DEN 0.33

Преклопен Ранец За Патување Со Голем Капацитет Џеб За Влечење Водоотпорен Ултра Лесен Најлон Крпа Мулт�

Преклопен Ранец За Патување Со Голем Капацитет Џеб За Влечење Водоотпорен Ултра Лесен Најлон Крпа Мултифункционален Организатор

DEN 303.84

Преклопен Ранец За Патување Со Голем Капацитет Џеб За Влечење Водоотпорен Ултра Лесен Најлон Крпа Мулт�

Ранец Женски Патнички Лесен Багаж Патна Торба За Рамо Женски Чанта За Пешачење На Отворено Со Голем Капацитет За Средношколци

DEN 1.00

Жените Суви Влажни Кеси За Одвојување Голем Капацитет Оксфорд Преносни Торби За Вежбање Со Преграда За

Ранец За Девојчиња Дејзи, Ранец За Патување, Училишна Торба, Симпатичен Backетски Ранец, Училишен Ранец Девојчиња Средно Училиште

DEN 2.00

?●Премиум Лесен Материјал}Детскиот Училишен ранец е изработен од надградба на издржлив лесен полиесте�

досил Постави Училишни Чанти За Тинејџерки Училишна Чанта Каваи Ранец Студент Со Голем Капацитет Ранец Жени Патуваат Ранец Мочила

DEN 3.00

Меките ремени за рамо обезбедија добра заштита на рамената.Користете го како чанта со горната рачка ког

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.