• Ново
Наскоро Ќе биде Попоп-Најава Вакуум Изолиран Оз За Патување Со Капак На Лизгачот, Црвен

Наскоро Ќе биде Попоп-Најава Вакуум Изолиран Оз За Патување Со Капак На Лизгачот, Црвен

Оценка на клиентот:
DEN 359.68

Износ
Залиха

Оваа вакуумска врежана чаша за патување со вакуум со двојни ѕидови со јасен лизгач може да се користи за сите видови на капаци на хослидер подароци, вклучувајќи Божиќ, Родендени, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Свадби, Годишнини, Најави За Бременост и многу повеќе. Криглата има рачка за лесна употреба-лесна за чистење и држење. Вакуумска изолација со двоен ѕид со јасен капак на лизгачот. Не се препорачува за машини за миење садови, само за миење раце. Дизајнот се загрева на патната кригла и ќе трае. Шолјата за кафе содржи до 15 унци течност. Не користете во микробранова печка или машини за миење садови. Ве Молиме Измијте Ја Раката Само. Сублимацијата Врежана Нерѓосувачки Челик Тамблер Патување Кригла. Шолјата за кафе за кафе имаonomономска за лесна употреба и ракување - беспрекорна конструкција нема точка на истекување. Не се препорачува за машини за миење садови, само за миење раце. Вакуумска изолација со двоен ѕид со јасен капак на лизгачот. Држи до 15 фл унци течност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Едноставна Модерна Класична Гимнастика Од 16оз Со Капак Од Слама И Капак За Превртување-Подарок За Кригла За Патување Вакуум

DEN 1.33

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

Изолирана Тамблер Вакуум Шише Нерѓосувачки Челик Изолирани Колба Патување Кригла Со Слама За Деца Деца Тинејџери Доенчиња

DEN 343.68

Карактеристики : Симпатична Изолирана Чаша : Симпатична чаша за изолација на цртани слики, со пренослив

Делфин Тамблер оз-Ласерски Врежан Со Јасен Капак-Нерѓосувачки Челик - Вакуум Изолиран-Двоен Ѕид-Патна Кригла - морски цицач

DEN 159.84

Поларна Камила Прибор За Пиење Со Висока Издржливост е дизајниран со двоен ѕид, вакуум изолирана констр

Парчиња Нерѓосувачки Челик Комплет Винска Чаша За Чај На Отворено ПИВО 350МЛ Чаши За Вода Печатена Шема Патување Кампување Тип

DEN 1.33

Опис : Издржлив Материјал : Користење изработен материјал од нерѓосувачки челик, фина изработка и добра

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.