• Ново
Норт светло сјај бело и зелено холи бобинки Божиќна жична занаетчиска лента 2,5 дворови

Норт светло сјај бело и зелено холи бобинки Божиќна жична занаетчиска лента 2,5 дворови

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Овој празничен конус на бор и лента од крем од Бери со златен сјај е одлична за украсување на вашите подароци и дом за сезоната на празници. Оваа жична лента ќе им помогне на секојдневните дизајни да ја одржат својата форма и убавина. Без разлика дали сте цвеќарница како планер за настани или занаетчии, жичен раб лента е сон за работа. Додадете ја оваа лента во вашата елка, мантија или скалила за да додадете искра и сјај во вашиот дом за сезоната на празници. Карактеристики на производот : Божиќна лента за занаетчиство. Лента вклучува бои црвена, зелена, кафеава и златна сјај. Прикажува позадина во боја на крем. Холи бобинки, пинони и лисја на кафеав стап. Зашиена лента со жица со жица ви овозможува да ги свиткате и да ги обликувате вашите креации за да ги украсувате со леснотија. Лента се појавува (1) количка. Димензии на секоја количка : 2,5 "Ширина x 16 јарди во должина. Материјал (и) : Полиестер/памук зелена и бела Божиќна жична занаетчиска лента. Карактеристики на бобинки и пинеконе со златен сјај. Зашиена жица со лента со жица ви овозможува да се наведнувате и обликувате. Лента мери ширина 2,5 инчи долга 16 јарди.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.