• Ново
Loveубов, смеа, занаетчиска лента за лапави, 5 w 3-YDS, мулти-боја

Loveубов, смеа, занаетчиска лента за лапави, 5 w 3-YDS, мулти-боја

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Lубовта со lawубов, смеа, занаетчиска лента е направена од 100% јута и има лента со црвена боја со црвена боја, со црна шема за проверка на биволи и готови рабови, добро прилагодени за најразлични проекти. Ткаенината доаѓа во ролна од 3 дворови, обезбедувајќи ви многу материјал за сите ваши креативни потреби и е лесно да се чувате до вашиот следен проект. Burlap е флексибилен материјал кој е лесен за употреба и пријателски за буџетот. Популарни проекти со лента со буралап вклучуваат центри за табели, букети, венци, лакови за завиткување на подароци или цветни аранжмани и многу повеќе. Од домашен декор до свадби и сè DIY, можностите се бесконечни. Дајте изјава со овој класичен, но трендовски стил за да им дадете на вашите проекти совршен рустикален допир што недостасува и ја ослободи вашата креативност! Бурлап лента : Burlap е изработен од 100% јута и доаѓа во црвена боја, со црна шема за проверка на биволи-фабрички ролни мерки со должина од 3 дворови X 5-инчи ширина со готови рабови . Упатства за нега : само чиста или само суво чиста . Лежат рамно на суво или размачкано со суво крпа. Ironелезо или пареа на средно до високо поставување и никогаш не ставајте бурлап во вашата машина за перење - не вртете, веткање, или суво суво . ткаенина за занаетчиска ткаенина : многу издржлив материјал може да се исече, наслика, залепен, зашиен, украсен и до Отстранете ги набори од Burlap, лесно притиснете, со поставување на висока пареа, за да избегнете горење на материјалот . DIY занаетчиство : добро прилагодено за широк спектар на креативни проекти како што се домашен декор, занаети, свадби и многу повеќе - како природно Производ, некои неправилности може да бидат присутни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Каролини Богатства AN1217CHF Teal, Розова И Сина Лента За Свесност За Рак На Тироидната Жлезда Знаме Платно Куќа Големина Голема

DEN 0.33

Каролини Богатства AN1217 CHF Teal, Розова И Сина Лента За Свесност За Рак На Тироидната Жлезда Знаме Платно Го

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.