• Ново
Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

Оценка на клиентот:
DEN 559.20

Износ
Залиха

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Изработени од врвни материјали за издржување на високи температури. Примарни и секундарни намотки направени од бакар. Надвор од кутијата и директно на возилото за лесна инсталација. Специфична апликација за ова возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.