• Ново
Декмодирајте Кожна Рачно Изработена Столица Од Говедска Кожа Со Шема На Крпеница, Сива

Декмодирајте Кожна Рачно Изработена Столица Од Говедска Кожа Со Шема На Крпеница, Сива

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Декмодирајте Кожна Рачно Изработена Столица Од Говедска Кожа со Шема На Крпеница, Сивата боја е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Седнете и опуштете се со нозете потпрени на оваа удобна столица. Совршена комбинација на форма и функција со стилски дизајн. Столицата со акцент на кожа од крпеница ќе ја надополни тапацираната кадифена троседот со перници со светла боја за луксузна привлечност. Оваа ставка бродови во 1 картон. Карактеристики крем тон кожа заврши. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Кожата и косата на криење се природни производи, и затоа нема двајца да бидат слични. Може да има мали варијации во моделот, природните флеки, боите и целокупнатаesетика на производот. Максималната граница на тежина е 200 фунти. Произведено Во Индија. Ова е единствена сива боја отоманска. Современ стил. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Тапацираната странична столица е изработена од вистинска кожа и пена со издржлива рамка ОД МДФ. Тркалезната кожна столица носи комбинација од шема за криење крави во сива, бела, кафеава и беж боја. Модерниот кожен пуф има вистинска надворешност тапацирана со крпеница со видливи шевови во дизајн инспириран од крпеница за неверојатен дисплеј. Столицата е со димензии 16 L x 16w x 16h инчи и тежи 12,87 килограми. Кожената столица во форма на цилиндар носи карирана шема на кравјо кожа низ целата нејзина надворешност. Избришете ја со сува крпа. Дрвената рамка на овој сив отомански е покриена со зашиена кожа. Современ стил. Декмодирајте Кожна Рачно Изработена Столица Од Говедска Кожа со Шема На Крпеница, Сивата боја прави совршен додаток на секој дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Животните Седат 15-Во. Висина На седиштето Темно Сиво Куче Форма На Животно Складирање Отомански Мебел За Расадник, Спална Соба,

DEN 359.84

Вашите мали миленичиња ќе сакаат да лежат на оваа висококвалитетна амортизирана столица секогаш кога м

Копче Тафтувано Складирање Отомански, Мал Тапациран Круг Пуф Подножје Со Лифт Врвот, за Спална Соба, Дневна Соба Или Суета,

DEN 591.84

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Клупа за складирање, Модерна Отоманска Клупа За Складирање Со Дрвени Нозе И Голем Простор За Складирање, Османлиска Клупа За

DEN 1.00

Спецификација : Материјал : 100% Полиестер; Изберете Дрвени Предмети И Иверица ; Клупа За Пена Со Висока Гу�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.