• Ново
VTK210C - Резервна камера со резервни таблички со таблички

VTK210C - Резервна камера со резервни таблички со таблички

Оценка на клиентот:
DEN 13599.20

Износ
Залиха

Boyo Vision кој е поделба на Vision Tech America, Inc. специјализира во иновативни електроника и камери што се користат во автомобилската индустрија и од независни возачи ширум светот. Црви за монтирање на таблички со таблички со дупки на постојната дупка за завртки за завртки за регистарски таблички 1/4 ”CMOS Сензор за слика со 480 ТВ-линии (720 x 480) 170 ° широк агол на гледање IP67 Водоотпорен рејтинг Обратно слика Минимално осветлување : 0,1 Луксузно напојување : 12 VDC.

Карактеристики

Производи во категоријата

Туја Зигби Паметен Мини Пир Детектор За Движење Сензор Продавница За Домашна Безбедност Паметен Живот Безжичен Монитор За Човечко

DEN 319.84

И Висок Квалитетовој производ Треба да се користи со tuya Zig Bee3.0 порталсе усвојува пироелектричниот инфра

Детектор За Истекување На аларм за вода WiFi Сензор За Вода Пакет, 120db Прилагодлив Аларм и Предупредувања За Апликации, За

DEN 607.84

Откривање капе и Истекувањедвострана сонда за откривање, брз одговор на капење и протекување.Само прит�

Безжичен Детектор За Истекување На Вода Паметен Сензор За Вода Контрола На Апликацијата Мониторинг На Поплави Алармен Систем

DEN 1.67

Кога двете нозе на детекторот беа потопени од водата, известувањата за предупредување ќе бидат турнати

Објектив, Безбедносен Објектив, Пластични Јасни Слики Со Високи Перформанси Широк Преглед Стандардна Фотографија Со Нишки За

DEN 0.67

Карактеристики : 1 1,8 мм 170° широк агол одбор објектив ЗА ВИДЕО НАДЗОР камери 2 Со стандардна нишка М12х0, 5, �

Повеќе Јазици Контрола На Пристап До Отпечатоци, Машина За Присуство На Време, За Апликации За Присуство На Канцеларии За Контрола

DEN 0.67

Функција : 1 Може да складира 1000 капацитет за отпечатоци, а капацитетот за евиденција за посетеност е 100.00

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.