• Ново
Шестоаголна Табла За Филц Почувствувана Шестоаголна Ѕидна Плочка Ѕидна Огласна Табла

Шестоаголна Табла За Филц Почувствувана Шестоаголна Ѕидна Плочка Ѕидна Огласна Табла

Оценка на клиентот:
DEN 335.68

Износ
Залиха

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Лесен е за употреба и инсталирање, што ви носи многу погодност. Карактеристики. - Боја : Розова+жолта+сива+црна. - Материјал : Филц. - Големина : 14, 00Х12, 00Х0, 50см/5, 50Х4, 72Х0, 20ин. Можете да користите притискања за да ги поправите прибелешките за фото пораки и многу повеќе. - Шестоаголна Табла Со Филц Може да се користи како огласна табла, табла за белешки, табла за известувања и исто така како табла за прикажување фотографии, слики, уметност, crafts.It одлично оди со декор. 12 х Чувствува Шестоаголна Плочка Одбори. Лесен за инсталирање. Можете да користите притискања за да ги поправите прибелешките за фото пораки и многу повеќе. Се чувствува материјалот на ѕидниот знак, кој може да се користи долго време, а разни мали предмети може да се закачат за да се додаде чувство за дизајн. Можете да ги декорирате и организирате овие табли со филц по ваш вкус за да го направите вашиот дом поубав. Шестоаголната Табла Со Филц може да се користи како огласна табла, табла за белешки, табла за известувања и исто така како табла за прикажување фотографии, слики, уметност, занаети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плочки Од тркалезна Плута Самолепливи, Декорација На Иглички За Слики, Мини Ѕидни Огласни Табли За Училиште За Домашна Канцеларија

DEN 878.24

Опис : 1.Можете ДА направите самостојна форма според вашите желби 2.It на забавен начин за украсување ѕидо

Аристарх Ѕид Монтирани Огласна Табла, вертикална и хоризонтална клат хардвер инсталиран, Целокупната Тежина На Производот: лб

DEN 878.24

Прикажи едноставна елеганција со Оваа Американска направена плута Секој сантиметар од оваа шармантна �

Пинпи Обичај Плута Огласна Табла Бк Навидум Цвет Постер Одбор Има Ткаенина Стил Платно Заврши, Врамени Во Бк Навидум Цвет

DEN 863.84

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или сп�

Пинпи Обичај Плута Огласна Табла Вар Зелен Синџир Постер Одбор Има Ткаенина Стил Платно Заврши, Врамени Во Вар Зелен Синџир

DEN 2.33

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или сп�

Пинпи Прилагодено Плута Огласна Табла Цветни Дизајн Совршен Цути Постер Одбор Има Ткаенина Стил Платно Заврши, Врамени Во Цветни

DEN 863.84

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или сп�

Пинпи Прилагодено Плута Огласна Табла Авантури Учат Постер Одбор Има Ткаенина Стил Платно Заврши, Врамени Во Авантури Учат

DEN 1.33

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или сп�

Пинпи Обичај Плута Огласна Табла Светло Розова Дијамантска Табла За Постери Има Платнена Завршница Во Стилот На Ткаенина, Врамена

DEN 2.67

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или сп�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.