• Ново
СТРН ДРН ФТГ МРСО

СТРН ДРН ФТГ МРСО

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Полимер Одвод Фитинг Мараскино Карактеристики : НАТПРЕВАР ВО БОЈА : Координирајте го одводот за да одговара на бојата на Вашиот Класичен Кварц Елкеј Или Кварцен луксузен мијалник. Достапно во 16 прекрасни нијанси. ПОЛИМЕР : Материјалот се внесува со боја и нема да се чипсува или гребе од секојдневна употреба. ЦЕДАЛКА ЗА КОРПИ и ЗАТКА : Цедалката фаќа храна и отпад од одводот. Користете затка за полнење на мијалникот со вода за перење и натопување. ИЗДРЖЛИВ : отпорен На Корозија за долготрајна издржливост. ОТВОРАЊЕ НА ОДВОД : за мијалници со отвор за одвод од 3-1/2". ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : измијте рачно со благ детергент и мека крпа; исплакнете. Спецификации : Гаранција На Производителот : ОГРАНИЧЕНА 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА. Инсталација : Додаток. Заврши : Марашино.

Карактеристики

Производи во категоријата

Durфомиус Издржлив Силиконски Затворач За Коса Туш Против Затнување Филтер За Филтрирање Подна Подлога За Одвод Лесен За Инсталирање

DEN 239.20

Капак За Одвод На Подот, Подлога За Одвод На Подот Против Затнување На Филтерот Опис : Висококвалитетен �

Сујин Кујна Славина Дупка Капак, Мијалник Дупка Плоча Затворач Капак Четкани Нерѓосувачки Челик Приклучок Кујна Мијалник Дупка

DEN 207.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висококвалитетениздржлив : капакот на дупката на славината е изработен

Налепница За Филтер За Одвод На Папаба, Неткаен Материјал За Еднократна Употреба Кујна Бања Филтер За Одвод На Коса Налепница

DEN 3.00

Спецификации : Самолеплива налепница за филтер за одвод за кујна и бања Тркалезна форма, совршено одгов

Мијалник За еднократна Употреба Одвод За Туширање Фаќач За Коса Исцедете Ја Мрежестата Налепница Филтер За Коса За Еднократна

DEN 1.33

Главни Карактеристики : [Ефикасно Спречување На Затнување] нето налепници за продолжување на косата за �

Капак За Дупка За Мијалник За Мијалник Кујнски Приклучок Плоча Затка Допрете Отпорен На Рѓа Бришење Од Нерѓосувачки Челик

DEN 74.88

Опис r r овој капак на дупката за славина е изработен од издржлив нерѓосувачки челик и пластика, не треба

Филтер За Мијалник од Нерѓосувачки Челик, За Кујна Бања Балкон Дупка За Одвод На Подот, Вештачки Филтер За Метален Канал, Филтер

DEN 191.84

Опис : Материјал : нерѓосувачки челик Големина (и) : 7см Големина(М) : 9см Големина (Л) : 11,3 см Тежина (и) : 20гр..

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.