• Ново
Луксузна маска Фантом на оперската половина маскара за маскара за лице, гроздобер дизајн

Луксузна маска Фантом на оперската половина маскара за маскара за лице, гроздобер дизајн

Оценка на клиентот:
DEN 228.16

Износ
Залиха

Оваа специјално издание е направена за секој што бара авантуристичко и прекрасно време. Со овој фантом на дизајнот на Операта гроздобер, ќе му дадете траен изглед на цел живот на секој настан. Луксузна маска Фантом на оперската половина маскара за маскара за лице, гроздобер дизајн : маска маскара за маска. 1 големина најмногу се вклопува. Направено од пластика. Достапно во најразлични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.