• Ново
8 W 10 H 16'l 3-страничен јаден бор, ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор, запален бор, изгорен бор

8 W 10 H 16'l 3-страничен јаден бор, ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор, запален бор, изгорен бор

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на боја, грчки еректеум капитал и тосканска база 10 дијаметар 5 'целокупна висина-Сплит

DEN 0.67

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.