• Ново
Ekena Millwork 4 W 28 D 28 H Balboa Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

Ekena Millwork 4 W 28 D 28 H Balboa Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

Оценка на клиентот:
DEN 477.60

Износ
Залиха

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на боја, грчки еректеум капитал и тосканска база 10 дијаметар 5 'целокупна висина-Сплит

DEN 0.67

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.