• Ново
Чиста Чиста Желе Силиконски Ноктите Уметност Стампер Стругалка Ноктите Печат Печат Алатка

Чиста Чиста Желе Силиконски Ноктите Уметност Стампер Стругалка Ноктите Печат Печат Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 127.84

Износ
Залиха

Карактеристики : . Точка : ноктите уметност печат стругалка во собата. Материјал : ова е јасен силиконски стампер. Тежина : прибл.20гр / сет. Големина : . Стампер : Диа 2,4 см, Висока : 5 СМ. Плоча : 4,4 см. Функција : за дизајн на пренос на лак за уметност за нокти. Забелешка : поради различниот квалитет на лакот,некои лакови за нокти не се погодни за печат, затоа ве молиме изберете го вистинскиот лак ,и ако првиот пат не можете да го пренесете дизајнот на стамперот, обидете се повторно. Фала. Содржина на пакување : 1сет (1 парчиња јасен стампер+1 парчиња стругалка ) Стампер за Нокти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кисор Притиснете На Дизајнот На Ноктите, Лажни Нокти Мулти-боја И Лепак На Ноктите Поставени Со Лепило Јазичиња Датотека За

DEN 255.84

Описи : Овие лажни нокти се лесни за поднесување, бојадисување и нанесување Изгледа природно и убаво др�

Налепници За Нокти Од Цвет чаолеи Модни Налепници За Стапала Налепници За Нокти Може Да Кинат Налепници За Стапала За Нокти

DEN 2.00

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Бо Декорација На Нокти Креативна Форма Во Океански Стил Обилна Количина Повеќе Стилови Широка Примена Декоративна Пластика 3Д

DEN 3.00

Опис : достапна Е Доволна количина, мешани форми и повеќе стилови за да се задоволат различните потреби �

Лист Цврста боја на налепница за уметност на нокти, шармантна декорација на декорацијата за нокти, додаток за маникир за жени

DEN 0.33

Опис r r Овие налепници за нокти кои можат да ви помогнат да создадете уникатна и креативна уметност за н�

Датотека За нокти Датотеки За Нокти Тампон За Нокти Тенка Дебела Шминка За Нокти Алатки Дијамантски Сунѓер Мека Датотека За

DEN 2.33

Лесен За Употреба : датотеките за нокти се лесни за употреба,може да направите форма на нокти според ваш�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.