• Ново
Алатка за топол Маникир УВ Гел Професионална Четка За Пенкало За Уметност За Нокти Четка За Резба Во Прав Акрилна Отстранлива ВИОЛЕТОВА 6

Алатка за топол Маникир УВ Гел Професионална Четка За Пенкало За Уметност За Нокти Четка За Резба Во Прав Акрилна Отстранлива

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Должина на косата Приближно 1,6 см. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : виолетова + држач за сребрено пенкало. Количина : 1 парчиња/6 парчиња. Големина : Приближно 17см*1см. Материјал : Метал. Име : Ноктите Уметност Пенкало Четка. Функција : . 1. Лесен за употреба и висок квалитет. 2. Погоден за професионална или домашна уметност за нокти. 3. Лесен, удобен и преклопен, што ви овозможува да го користите во секое време, насекаде. 4. Можете да го изберете вашиот омилен УВ ГЕЛ или лак, да користите пенкало за нокти за да насликате или нацртате обрасци на вашите нокти или да залепите налепници за нокти и да ги исушите СО ЛЕД светла. . Пакетот вклучува : 1pc/6pcs x Четка за Нокти. Алатка за топол Маникир УВ Гел Професионална Четка За Пенкало За Уметност За Нокти Четка За Резба Во Прав Акрилна Отстранлива ВИОЛЕТОВА 6.

Карактеристики

Производи во категоријата

Датотека За нокти Датотеки За Нокти Тампон За Нокти Тенка Дебела Шминка За Нокти Алатки Дијамантски Сунѓер Мека Датотека За

DEN 2.33

Лесен За Употреба : датотеките за нокти се лесни за употреба,може да направите форма на нокти според ваш�

Феилду Француски Совет Притиснете На Ноктите Долго Со Дизајни Повеќебојни Кристали Лажни Лажни Нокти Притиснете Вештачки Нокти

DEN 0.67

Описи : Овие лажни нокти се лесни за поднесување, бојадисување и нанесување Изгледа природно и убаво др�

Ексклузивна Мода ЗА Нокти 3Д Искривена Вежба За Нокти Од Праска Кристали Сакаат Срце Праска Кристали Во Две Различни Големини

DEN 275.04

●Широка Примена+ : Овие Шарени 3д Љубовни Вежби За Нокти Од Праска Можат Широко Да се Користат во Самосто

Емлими Електрични Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Маникир Сет Ниска Бучава Вибрации со Брусење Бендови За Акрилик Ноктите

DEN 275.04

Низок Шум И Ниски вибрацииоваа електрична датотека е со моќен, но тивок мотор Тоа е доволно точно за раб�

Ајуфе Маникир Накит Декоративен Зачудувачки Визуелен Ефект Стилски Сам Декорација На Маникир Дизајни На Уметност За Нокти

DEN 2.67

Опис : како задолжителен за секој ДИЗАЈН НА НОКТИ, нашите ПЕНЛИВИ 3д украси за нокти се вашиот врвен избо�

Лист Цврста боја на налепница за уметност на нокти, шармантна декорација на декорацијата за нокти, додаток за маникир за жени

DEN 0.33

Опис r r Овие налепници за нокти кои можат да ви помогнат да создадете уникатна и креативна уметност за н�

Налепници За Нокти Од Цвет чаолеи Модни Налепници За Стапала Налепници За Нокти Може Да Кинат Налепници За Стапала За Нокти

DEN 2.00

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Бо Декорација На Нокти Креативна Форма Во Океански Стил Обилна Количина Повеќе Стилови Широка Примена Декоративна Пластика 3Д

DEN 3.00

Опис : достапна Е Доволна количина, мешани форми и повеќе стилови за да се задоволат различните потреби �

Џиблако Гел Комплет за лак за нокти Со Гел Основен Слој За Основен Слој Гел За Промена На Бојата Температурен Лак За Нокти Дизајни

DEN 0.67

Широка Примена тие се одлични и за професионален специјалист за нокти или за ученик за уметност за нокт�

Кисор Повеќебоен гел лак За Нокти, Гел-лак Природна Боја Проѕирен Желе лак За Нокти Натопете Гел Со Повеќе Бои Неутрални Нокти

DEN 159.84

Описи : Овие лажни нокти се лесни за поднесување, бојадисување и нанесување Изгледа природно и убаво др�

Сина Поставена Лагер За Уметност За Нокти Меко Крзно Сликање Нокти Акрилно Сликарство Четка За Пенкало Алатки За Убавина

DEN 1.33

Опис : со дизајнот на меко крзно на главата, може да ви овозможи да креирате детално печатење на вашите н�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.