• Ново
Машки Најк Мичел Тинсли Бургундија Вашингтон Команданти Тимска Игра Џерси

Машки Најк Мичел Тинсли Бургундија Вашингтон Команданти Тимска Игра Џерси

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Претставник на теренот изглед на вашиот омилен Вашингтон команданти играч со Овој мичел Тинсли Игра џерси Од Најк. Неговата графика запечатена со топлина обезбедува readyетика подготвена за почеток, истовремено нудејќи удобно, лесно чувство. Дизајниран за секојдневно движење, овој дрес има прилагодено вклопување и има мрежести странични панели за дополнителна вентилација додека ја славите секоја голема претстава на Мичел Тинсли оваа сезона. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Најк Игра. Џерси Боја Стил : Тим. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестерски Трикот. Лабаво вклопување. Зашиен Нфл Штит на јака и сатенска ткаена џок-ознака на полите. Увезени. Дизајниран за движење. Бренд : Најк.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.