• Ново
Пластични Слепи Навртки За Лакови На Тркалата На Бмв Странични Здолништа Прагови Браници

Пластични Слепи Навртки За Лакови На Тркалата На Бмв Странични Здолништа Прагови Браници

Оценка на клиентот:
DEN 208.00

Износ
Залиха

Детали за предметот : *50 парчиња Пластични Ролетни Навртки 6мм за Лакови На Тркалата На Бмв Странични Здолништа Прагови Браници*100% сосема нов и висок квалитет*Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични*Материјал : Најлон*Дијаметар : 5,7 мм, 3,5 мм (Приближно)*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Количина : 50 парчиња Содржина На Пакетот : 50*Слепи Навртки (Вклучувајќи Ореви) Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 50 парчиња Пластични Слепи Навртки 6мм За Лакови На Тркалата На Бмв Странични Здолништа Прагови Браници. Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Совршено одговара.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авто Прицврстувач Клип Автомобил Браник Притисни Задржувач Игла Занитвам Браник За Вратата Трим Панел Држач, Торба Пакет

DEN 3.33

Опис : овој комплет за прицврстување на вратата прифаќа супериорна пластика и има силна структура, отпо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.