• Ново
Хируршки Челик Мали Прстени За Нос Клипови За Тело Обрач 16г 18Г 20ГР Трагус Септум Рскавица Пирсинг Накит За Жени Мажи Девојка Подарок

Хируршки Челик Мали Прстени За Нос Клипови За Тело Обрач 16г 18Г 20ГР Трагус Септум Рскавица Пирсинг Накит За Жени Мажи Девојка

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Обликшема : Тркалезен Стил : Тип На Накит За Тренди : Прстени За Нос И Студсматеријал : Металметали Тип : Титаниуморигин : Копно Кина Тип : Накит За Тело Или Мода : Мода ОДРЖУВАЊЕ На Накит : ако постои алергија,престанете да носите.Ова е моден накит, а не вистинско чисто злато/сребро намалете го на допир извадете го накитот додека се капете, измијте го избегнувајте мешање со друг накит или тврди работи често чистете го на пример повеќе пот или капење ..итн., ќе влијае на промената на бојата испорака : ние ќе испратиме производи за 2-4 дена по потврдената уплата Стандардна Испорака 15-60 дена до повеќето нарачки во најголемиот дел од земјите, можеме бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL Или UPSFeedback : ве Молиме не оставајте негативни (1-2 starsвезди) или нетурални повратни информации(3 starsвезди) пред да контактирате со нас вашето задоволство е нашата цел! Давањето негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и се грижиме да можеме да го решиме вашиот проблем пред да оставиме негативни повратни информации. Се надеваме дека ќе ви се допаднат нашите артикли и ќе уживате во шопингот, а исто така се надеваме дека ќе ни оставите позитивни повратни информации. Благодарам!Увозна давачка : Даноците и давачките не се вклучени во цената на артиклите и трошоците за испорака.Ако во вашата земја треба да плаќаат царина, тоа е вашата чест и одговорност.Несовпаѓање На бојата : Разликите во бојата може да бидат предизвикани од некои други причини како што се рефлексија на бојата во мониторот, осветлување, позадина итн Хируршки Челик Мали Прстени За Носот Клипови За Тело Обрач 16g 18 G 20g Трагус Септум ' Рскавица Пирсинг Накит За Жени Мажи Девојка Подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Глужд Популарни Нозе Синџир Повеќеслојни Ѕвончиња Нозе Глуждот Стомак Танц Традиционален индиски Накит Глуждот За Жени

DEN 3.33

Популарни Нозе Синџир Повеќеслојни Ѕвончиња Нозе Глуждот Стомак Танц Традиционален Индиски Накиткара�

Киплики Трговија На Големо Со Модни Прстени За Отворање Англиски Букви Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накит

DEN 3.00

Мода 26 Англиски Писмо Отворање Прстени Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накитопис : овој пр

Emенски розово злато прстен Анило Пара Мујер и Нинос Унис деца прстен од не'рѓосувачки челик со ААА одделение ЦЗ во чист Аквино

DEN 3.33

D e s c r i p t i o n 1 Никогаш не згаснува, никогаш не оцрнува, никогаш не обезбојува 2 100% сосема ново 3 Трае засек

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.