• Ново
Персонализиран елегантен почетен глужд во 14kt злато позлатено сребро

Персонализиран елегантен почетен глужд во 14kt злато позлатено сребро

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Секогаш постои нов начин да се покаже елеганција и софистицираност, начин што ќе се вклопи во училиште, дома, работа или вечер на градот. Овој диск почетен глужд го спортува вашиот почетен во повторно рачно изработен дизајн. Изберете една почетна. Аклет е направен од златно сребро од 14 килограми низ целата сребро, обесена од сребрен ланец. Дозволете десет работни дена за производство и пратка на вашата нарачка. Willе пристигне во кутија за подароци за фолија и торбичка за крпа за безбедно чување или подароци давање персонализирана 1 буква. 10 во ланец со залепен јастог затворач. Направено од 14к злато позлатено сребро. 1/2 во H x 1/2 во W. Бесплатна кутија за подароци и приложена торбичка за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Киплики Трговија На Големо Со Модни Прстени За Отворање Англиски Букви Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накит

DEN 3.00

Мода 26 Англиски Писмо Отворање Прстени Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накитопис : овој пр

Лропли Прстени За Жени Девојки Титаниум Челик Срце Ладен Стил Мала Толпа Едноставни Не Избледени Отворени Нерѓосувачки Челик

DEN 2.67

Прстен Од Титаниум Челик Женско Срце Ладен Стил Мала Толпа Едноставен Прстен Од Нерѓосувачки Челик Што

Ѓердани За Жени Нова Ретро Повеќеслојна Ѕвезда Бабд Писмо Клавикула Синџир Ѓердан Подарок Готски Ѓердани За Жени Легура

DEN 0.67

Нова Ретро Повеќеслојна Ѕвезда Бабд Писмо Клавикула Синџир Ѓердан Подарок Карактеристика : Исклучител�

Персонализирани накит од отпечаток од отпечаток од отпечаток од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик, вистински приврзок

DEN 2.00

Персонализирајте го вашиот сопствен ѓердан од еден вид, со отпечаток на вашата сакана Накитот за отпеча

Обетки За Жени Трендовски Обетки Со Американско Знаме Дрвени Патриотски Обетки Со Пеперутки Со Печатење На Денот На американската

DEN 3.00

Обетки Со американско Знаме Дрвени Патриотски Обетки Со Пеперутки Со Печатење На Денот На Американскат

Радост Накит Златен Тон Ролери Фабрика Со Сребрен Тон Поставата Стакло Фабрика Црвена Среќа Бубамара Ѓердан И Висат Обетки Во

DEN 3.00

12мм Златен Ролери Спинер Со Сребрена Обвивка Стакло Фабрика Црвена Среќа Бубамара Ѓердан И Висат Обетк�

opvise Прстен Прстен Позлата Анти-бледнее Деликатни Лесни Преносни Красат Титаниум Челик Повеќебоен Печатење Машки Прстен Накит

DEN 1.33

Име на ставка : Рингматеријал : Титаниум Челик Карактеристики : Мала Големина, Декоративен, Исклучителен

Моден Глужд Популарни Нозе Синџир Повеќеслојни Ѕвончиња Нозе Глуждот Стомак Танц Традиционален индиски Накит Глуждот За Жени

DEN 3.33

Популарни Нозе Синџир Повеќеслојни Ѕвончиња Нозе Глуждот Стомак Танц Традиционален Индиски Накиткара�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.