• Ново
Момчиња Плоштад Кристал Врежан Јавор Лист Бенд Титаниум Челик Прстен Накит Подарок Титаниум Челик Сребро

Момчиња Плоштад Кристал Врежан Јавор Лист Бенд Титаниум Челик Прстен Накит Подарок Титаниум Челик Сребро

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Спецификации : . Одликувајќи се со врежан јаворов лист бенд со квадратни кристал инкрустирани, стилски и шик. Премиум титаниум челик направен, хипоалергичен и добар сјај. Одличен подарок за вашите пријатели. Тип : Прстен. Пол : Мажи. Тема : Убавина. Стил : Мода. Материјал : Титаниум Челик. Прилики : Вечерна Забава, Банкет, Подарок, Запознавање итн. Карактеристики : Квадратен Кристал Инкрустиран, Врежан Јаворов Лист Бенд, Добар Сјај. Големина На Прстен : . Големина НА САД 7( Диа) : 17,3 мм/0,68 " (Прибл.). Големина На САД 8( Диа) : 18,1 мм/0,71 " (Прибл.). Големина НА САД 9( Диа) : 18,9 мм/0,74 " (Прибл.). Големина НА САД 10( Диа) : 19,7 мм/0,78 " (Прибл.). Големина НА САД 11( Диа) : 20,6 мм/0,81 " (Прибл.). Големина НА САД 12( Диа) : 21,4 мм/0,84 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Прстен Со врежан јаворов лист бенд со квадратни кристал инкрустирани, стилски и шик. Премиум титаниум челик направен, хипоалергичен и добар сјај. Одличен подарок за вашите пријатели. Прстен. Хевирго Мажи Плоштад Кристал Врежан Јавор Лист Бенд Титаниум Челик Прстен Накит Подарок. Плоштад Кристал Инкрустирани, Врежан Јавор Лист Бенд, Добар Сјај Прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Киплики Трговија На Големо Со Модни Прстени За Отворање Англиски Букви Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накит

DEN 3.00

Мода 26 Англиски Писмо Отворање Прстени Од Нерѓосувачки Челик Девојките Сакаат Ретро Накитопис : овој пр

Обетки За Жени Трендовски Обетки Со Американско Знаме Дрвени Патриотски Обетки Со Пеперутки Со Печатење На Денот На американската

DEN 3.00

Обетки Со американско Знаме Дрвени Патриотски Обетки Со Пеперутки Со Печатење На Денот На Американскат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.