• Ново
Различни Уметници - Битлси Приспивни Песни Том. - ЦД

Различни Уметници - Битлси Приспивни Песни Том. - ЦД

Оценка на клиентот:
DEN 576.00

Износ
Залиха

Приспивни Песни На Битлси Том 1 беше инспириран од раѓањето на ќерката на аранжерот и потребата за повеќе детска музика. Без разлика дали се забавувате, отскокнувате низ вашата дневна соба, составувате свои текстови или ја смирувате вашата мала рок ѕвезда за спиење, нашата докажана методологија за преуредување на вашите омилени песни во прекрасни приспивни песни е совршен начин родителите да се поврзат со своите бебиња. Со овој албум ќе уживате во класиците На Битлси Како Жолта Подморница, Сакам Да Ја Држам Раката и Здраво Збогум. Запознајте го вашето малечко со музичките стајлинзи на еден од најголемите бендови во историјата уживајќи во овој албум! Овој производ е овластен произведен НА барање Цд-Ралбум Песни1. Се Чувствувам Добро2. Мек Писател3. Жолта Подморница4. Дали сакате Да Знаете Тајна5. Сакам Да Ти Ја Држам Раката 6. Никаде Man7. И Ја Сакам8. Здраво Збогум9. Помош!10. Осум Дена Во Неделата11. П. с. Те Сакам12. Таа Те Сака13. Билет За Возење На Разни Уметници - Битлси Приспивни Песни Вол. 1 (Разни Уметник) - ЦД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.