• Ново
Машински Брутални 14 ХИВ Тркала 30 БДЦ Гуми Кавасаки Тери Мазга

Машински Брутални 14 ХИВ Тркала 30 БДЦ Гуми Кавасаки Тери Мазга

Оценка на клиентот:
DEN 783.20

Износ
Залиха

Овој Комплет За Тркала И Гуми Вклучува : (4) MSA M38 Brute 14 X7 Atv/UTV Тркала - Обработени (4/137) +10mm [M38-04737] (4) Frontline BDC (10ply) Радијални Atv/UTV гуми [30x10-14] (1) Горила 12mm x 1.25" Комплет За Навртки И Стебла На Вентили - Хром [K4 CS-12125гр] (4) ГУМИТЕ СЕ МОНТИРААТ На Атв/Хив тркала овие ТРКАЛА ЌЕ ОДГОВАРААТ На Следниве Машини : кавасаки : terryxteryx 4mule Со 12mm X 1,25 Mm Studs ОВОЈ комплет нема да работи На : Kawasaki : 2015-2018 mule pro серија sxsstire клиренсот варира во зависност од специфичната машина.Повеќето машини можат да одат најмалку 1 " поголем на дијаметарот на гумата.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја гума што ја нудиме на кое било тркало што го нудиме и тие ќе дојдат до вашата врата монтирана и подготвена да се завртка на вашата машина. МСА Машински Брутални 14 "ХИВ Тркала 30" БДЦ Гуми Кавасаки Террикс Мазга.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.