• Ново
Маица за момчиња Расел, големини 4- & хаски

Маица за момчиња Расел, големини 4- & хаски

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Од игралиште до вежбање до дома : тој е покриен во оваа маица со кратки ракави quакард од Расел. Технологијата за влага за влага и мека плетена ткаенина капкиуер 360 ™ помагаат да се одржи ладно, суво и удобно. Спарете ја оваа мета со овој омилен џогерс и шорцеви и завршете ја неговата облека за перформанси. Резултат! Материјал : 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active Fit. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина quакард; Капката 360 ™ ткаенината за влага за влага помага да се одржи ладно и суво; печатена лента за вратот; Широк рефлексивен заптивка на топлина. Активна маица на момчињата од Расел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Незгодни стилови Парасауролофс диносаурус дете маица диносаурус маица за деца диносаурус тематски роденденски забави симпатични

DEN 239.20

Посетете ги незгодните стилови и пронајдете го најдобриот подарок за loversубителите на диносаурусите! Pres

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.