• Ново
Маици со долги ракави на чудата на нација, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Маици со долги ракави на чудата на нација, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Три стилови да изберете од еден удобен пакет - да! Освежете ги своите опции за маица со овие маици со долг ракав од Wonder Nation. Овој класичен екипаж е направен во мека мешавина од памук плетен памук за носење и удобност во сезоната. Беспрекорен начин да се облекувате секој ден, овој три пакувања за заштеда на пари вклучува цврста мета, лента со лента и графичка мета која совршено се спарува со неговите омилени фармерки или карго панталони. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Сет вклучува : 1 цврста маица со долги ракави, 1 графичка маица со долги ракави и 1 шарена маица со долги ракави. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена; дизајн без ознаки; Пакет од 3. Момци со долги ракави маици од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

B91XZ момчиња графички маички летни мали деца девојчиња со кратки ракави цртани филмови отпечатоци од обични врвови за деца

DEN 479.84

Момци графички маички летни мали деца девојчиња со кратки ракави цртани филмови отпечатоци од обични в�

Инктастичен занаетчиски вештерки со игли за плетење и маица за подароци за деца со капаче за деца или маица за девојчиња за

DEN 335.84

Добијте мама и баба во духот на Ноќта на вештерките со овие плашливи маица за занаетчиски деца, во која и

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.