• Ново
Effеферис чорапи за момчиња чорапи, ленти со перничиња со перниче со високи големини на коленото со високи големини S - L

Effеферис чорапи за момчиња чорапи, ленти со перничиња со перниче со високи големини на коленото со високи големини S - L

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Copеферис чорапи за момчиња чорапи, 2 пакувања ленти со перничиња унисекс -цевка високо (мали момчиња и големи момчиња) се совршени за активни момчиња и девојчиња. Класичните тројни ленти со унисекс бои и дизајнот на потпетици во форма не ги прават овие чорапи да имаат флексибилно вклопување. Удобна целосна перница нога и нога со додаден сензорски пријателски мазен пети. Совршен за спорт, на отворено, училиште, игра, облекување, костуми, празници, игра и секој ден. Чорапите на effеферис се плетени со високо квалитетна ткаенина, трајна конструкција и супериорна удобност за долготрајно абење. Унисекс момчиња и девојчиња класични чорапи со трокреветни ленти. Нема дизајн на чорапи со цевки со потпетици за флексибилно вклопување. Сензорно пријателски мазен раст на пети за чувствителни стапала. Целосна перница и нога за оптимална удобност и поддршка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.