• Ново
Сејуригаока Доенче Лето Памук Прашка Ромпер Чипка Се Водат Раширени Комбинезон

Сејуригаока Доенче Лето Памук Прашка Ромпер Чипка Се Водат Раширени Комбинезон

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Новороденче Лето Памук Прашка Ромпер Еднобојна Чипка Се Водат Комбинезон Бебе Девојки Симпатична Руши Ракави Целокупната Облека. Големина Шема : . Големина(см) : tttttt. 70t Length : t30t Bust : t38t Age : t0 - 3 Месеци. 80должина : t32t Bust : t40t Age : t3-6 Месеци. 90t Length : t34t Bust : t42t Age : t6 - 12 Месеци. 100tlengh : t36t Bust : t44t Age : t12 - 18 Месеци. Големина (инч) : tttttt. 70t Length : t11, 8t Bust : t15, 0t Age : t0 - 3 Месеци. 80должина : t12, 6t Bust : t15, 7t Age : t3-6 Месеци. 90должина : t13, 4t Bust : t16, 5t Age : t6 - 12 Месеци. 100должина : т14. 2тбуст : т17. 3таге : т12 - 18 Месеци. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Деколте : Квадратна Јака. Должина На Ракавот : Прашка Без Ракави. Должина : Кратко. Возраст : 0-18 Месеци. Содржина На Пакетот : . 1 * Новороденче Лето Памук Прашка Ромпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна чиста памучна ткаенина, мека на допир, многу дише, пријателска за кожата, удобна за носење, погодна за блиско вклопување и грижа за кревката кожа на бебето. Дизајн : бебешка прашка во Боја На Бонбони едноделен, дизајн на чипка, висина може слободно да се прилагоди, еластичен појас и панталони, без чувство на воздржаност, дизајн на копчето за прицврстување на панталоните, многу погодно за менување пелени. Појавување : овој едноделен костум можете да го носите само за вашето бебе во лето, со слатки мали кожени чевли, или можете да го усогласите со кратки ракави, кошули и Маици, што е многу разноврсно и модерно. Прилика : Многу погоден за секојдневно слободно време на бебето, домашно носење, излети, патувања и одмор, семејни собири и други прилики, светли бои, погодни за топло лето. Големина и Боја : имаме 70, 80, 90, 100 четири големини и шест бои на жолта, бургундска, беж, виолетова сива, сива и розова за да изберете. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да ја купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сончање Бебе Бебе Денот На Благодарноста Ромпер Долг Ракав Круг Вратот Цртан Филм Турција Писмо Печатење Комбинезон Лак Лента

DEN 1.00

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од душенксин1 од Пазарот На Џојбај.Бебе Бебе Денот

Гријанлок Новороденче Лабава Екипаж Вратот Костим За Играње Солидна Боја Сомотски Ромпер Патување Чипка До Комбинезон Врвот

DEN 206.24

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Девојки Едно Парче Боди, Детски Комбинезон Ромпер Врв, Пуло�

Предна Прошетка Новороденче Јазол Екипажот Вратот Целокупната Виножито Печати Краток Ромпер Новороденче Копчиња Летен Комбинезон

DEN 0.33

Опис : Пол : Деца, Бебе, Момчиња, Мало Дете, Девојки Стил : Момчиња Едноделна Облека, Детски Комбинезон Ром�

Фронтвок Бебе Обична Буква Печатени Комбинезон Врвот Цртан Филм Печати Лабава Ромпер Момчиња Копчиња Партија Боди Браун

DEN 555.04

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Новороденче : Новороденче Едно Парче Облека, Момчиња Комбинезон Ромпер Врв

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.