• Ново
Ксихбксили Детски Комбинезон Дозвола Под $ Мало Бебе Девојчиња Момчиња Маица Комбинезон Ромпер Мода Лето Краток Ракав Писмо Печатење Комбинезон Ромпер

Ксихбксили Детски Комбинезон Дозвола Под $ Мало Бебе Девојчиња Момчиња Маица Комбинезон Ромпер Мода Лето Краток Ракав Писмо

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Карактеристики : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : облеката За новороденчиња е изработена од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека и лесна. Совршен за мало бебе. Уникатен дизајн : Симпатичен едноделен комплет за бебе . Светла и убава форма. Прилика : оваа стилска облека за бебиња со едно пакување е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, враќање дома за бебиња, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Големина : Погоден за бебе 0-24 Месеци едноделен комплет бебешка облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забави за вашето мало бебе. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3 см и ќе има мала промена на бојата со различни поставки на екранот.Сезона : Лето : Девојка Повод : Секојдневен Материјал : 100% Тип На Памучна Шема : должина на ракавот за Печатење : Кратко Миење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, Не пеглајте етикета : Дезекорација : Должина На Блуза : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон Новороденче Девојче Момче Писмо Облека Е Изработена Од Памук, Мека Ткаенина, Апсорпција На Влага И Дише, Лесна Еластичност, Грижа За Кожата На бебето, Погодна За Вашето Секојдневно Носење. ●Уникатен Дизајн За Одобрување На Комбинезони За мали деца, Едноделните облеки прават промени без проблеми, полесно утро и помагаат да се намали пакувањето на алиштата и торбите за пелени, ромпер за вратот на екипажот со затворање на дното, многу модерен и симпатичен. ●Повод За Дозвола За Комбинезони За Мали деца Е Совршен За надворешна, роденденска забава, секојдневно секојдневно носење, играње надвор, фотографија за бебиња, туш за бебиња или какви било прилики. ●Дозвола За Комбинезон За Мали деца Одличен Подарок} Оваа облека може да се подари и како посебен подарок за вашето мало бебе на роденден, велигден или други празници. ●Расчистување На Комбинезони За Мали деца Повеќе Големини} Облека За Велигденско Зајаче За Бебе Со Шапка за уши за зајаци за 0-3 Месеци/3-6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 Месеци, пред да ја купите, ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини во описот на производот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Инктастична Рачно Избрана За Земјата од Мојата Грама На Небото Со Ангелски Крилја Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.00

Рачно избрана За Земјата Од Мојата Грама На Небото Со Ангелски Крилја Маица За Мали Деца Прави симпатич�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.