• Ново
Момчиња Клементина Солиден Поли-Памук Краток Ракав Екипажот

Момчиња Клементина Солиден Поли-Памук Краток Ракав Екипажот

Оценка на клиентот:
DEN 169.28

Износ
Залиха

3.6 мл., Ткаенина од 36/150% чешлан памук со прстен / 50% полиестерска лента од рамо до рамо и јака со 7/8 шевове1" полите со ракав со слеп бод1" двојна игла долна етикета со двоен сатенски брич увезена " Момчиња Клементина Солиден Поли-Памучен Екипаж Со Кратки Ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Малиот Желеин Симпатичен Подарок За Велигденски Бонбони На инктастик Мими Мало Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 239.84

Малата Маица Од Желе Од Мими Симпатична Велигденска Бонбона Мало Дете Со Долги Ракави Прави симпатичен

Инктастична Да Повеќе би Сакал Да Бидам Со Моите Пукања Во Розова Сина И Виолетова Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче

DEN 1.00

Овие слатки Да, Повеќе Би сакал да бидам Со Мојата Маица За Мали Деца Во розова, сина и виолетова боја нап

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.