• Ново
Не'рѓосувачки челик полиран црн емајлиран орел прстен

Не'рѓосувачки челик полиран црн емајлиран орел прстен

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Покажете го вашиот восхит на Sky Warrior и додадете уникатна талент во вашиот стил со овој орел прстен. Создаден од не'рѓосувачки челик, овој прстен го прикажува дизајнот на орел, опфатен со црна емајл за задебелен изглед. Со текстурирани детали, овој машки прстен доаѓа во големина на прстите 9.Метална тежина : 5,55 грамсјерви тип : модаринг стил : орел рингелери финиш : текстураендер : мажи еметал : не'рѓосувачки челик мететал боја : беламела боја : ширина на црна лента : ширина на црна лента : 3,95 до 15.20мм (извалкана) Големина на прстенот : 9dimensions : прстен од горната должина 14,75мм, горната ширина 19,1мм

Карактеристики

Производи во категоријата

Буква Од Нерѓосувачки Челик Л Почетен Цветен Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

DEN 207.84

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.