• Ново
Полиран геометриски отворен прстен од не'рѓосувачки челик

Полиран геометриски отворен прстен од не'рѓосувачки челик

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Крајбрежниот накит полиран геометриски не'рѓосувачки челик отворен прстен (16мм) постави тренд и проверете дали сите очи се на вас кога го носите овој интригантен високо стилски висок полиран прстен од не'рѓосувачки челик. Оваа уникатна ставка за накит има висок полиран широк прстен со отворена геометриска шема. Овој широк прстен има дизајн во стил на манжетни. Овој отворен прстен во стилот на манжетни ќе го опкружи прстот со модерни и интригирачки отворени геометриски форми, а високата полирана завршница ќе додаде допир на елеганција. Геометриски ринг -ринг -рингил полирана завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Волфрам Марлин Марлинс Море Животно Суштество Риба Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара Сина Купола Четкана Сива Полирана

DEN 319.84

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

Буква Од Нерѓосувачки Челик Л Почетен Цветен Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

DEN 207.84

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.