• Ново
Крајбрежен накит со два тона не'рѓосувачки челик Господова молитва Спинер прстен

Крајбрежен накит со два тона не'рѓосувачки челик Господова молитва Спинер прстен

Оценка на клиентот:
DEN 239.84

Износ
Залиха

Прославете ја својата вера со овој машко црно-позлатен не'рѓосувачки челик Господ, молитвен прстен. Се одликува со спин со сребрен тон, кој ја содржи Господовата молитва. Изработен од не'рѓосувачки челик, овој машка прстен од не'рѓосувачки челик се држи добро против елементите. Неговото неутрално боење и минималистичкиот дизајн обезбедуваат добро да се совпаѓаат со обични и формални облеки. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : црна, бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 8 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, религиозна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Буква Од Нерѓосувачки Челик Л Почетен Цветен Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

DEN 207.84

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.