• Ново
Регал имот, безжична светлина филтрирање горе надолу до мобилна сенка, бела, 49,5W 72L

Регал имот, безжична светлина филтрирање горе надолу до мобилна сенка, бела, 49,5W 72L

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горе-долу мобилни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зголемуваат удобноста, естетиката и функционалноста во домовите и работните места. Нијансите од горе надолу од дното нагоре нудат контрола на светлината, приватноста и енергетската ефикасност. Безжични клеточни нијанси имаат едноставен механизам за лифт кој работи со минимален напор. Направени од 100% рециклиран полиестер, тие ја филтрираат сончевата светлина, правејќи ги идеални за дневни соби, јадење, канцеларии, простории за игра и други простори каде е потребна светлина. Тие исто така обезбедуваат енергетски ефикасни придобивки со филтрирање на сончева светлина за време на топлите летни денови и задржување на топлината за време на студените зими. Колекцијата на мобилна сенка на недвижнини Regal Estate доаѓа во бела, алабастер, слонова коска, лате, сив облак и сидро сиви бои. Безжично, филтрирање на светлина, енергетско ефикасно, обезбедува приватност. Сенка вистинска големина : 49,5 W x 72 L x 2d. Вистински до големина (без одземања). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 49,5 - 50 инчи ширина . горе надолу нагоре до мобилниот може да се инсталира внатре или надвор од рамката на прозорецот . Вклучен е хардвер. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колекција на сопствени најважни работи, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, песок, 5 8 ширина 48 Должина

DEN 2.33

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.