• Ново
Фармерки со Софија од Софија Вергара, Miniенски мерички фустан, мини фустан

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Miniенски мерички фустан, мини фустан

Оценка на клиентот:
DEN 312.00

Износ
Залиха

Минимален и елегантен. Внесете го новиот мини фустан од фармерките на Софија со скулпторска силуета со секси странично руширање и вратоврска за влечење што се олабавува за да се претвори во фустан од миди. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Sencillo y Elegante. Не te pierdas el nuevo minivestido de sofia jeans que presenta una suleta escultural con секси fruncido a los lados y lazos con cordón ajjustable que seueltan para convertirlo en un en vetdido a media pierna. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Приближно. Должина : 40 ”од центарот на вратот/largo aproximado de 40" desde el centro de la parte posterior del cuello. Midi должина; опремена/largo a media pierna; talle ajustadado. без ракави; екипаж/грев манга; куело Редондо. Страна Ручинг со Врза за влечење се олабавуваат за да се претворат во миди фустан/fruncido a los lados con lazos con cordón ajjustable que seueltan para convertirlo en vestido a media pierna. плетено тело; нелиран/tejido de punto; sin forro. 95% вискоза; 5% spandex/ 95% вискоза; 5% LICRA. Машината за миење/лавар А Мекина. Увезено/Арткуло увоз. Овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Фустан За Жени Секојдневен Принт Од Ананас Ремен За Шпагети V Фустан За Вратот Мода Без Ракави Лабави Течни Мини Фустани

DEN 463.84

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Грб Секси Печатење Лабав Фустан ве Молиме прове

Utоимкио Летни Фустани За Дозвола За Жени Женски Летен Принт Фустан Со Кратки Ракави Фустан На Плажа Фустан Од Сонце Мини Фустан

DEN 463.84

Ако имате било какви детали прашања во врска со производот, можете да не контактирате во секое време.Ние

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.