• Ново
Женски Фустани Без Ракави Мини Секојдневен Летен Цврст Тркалезен Фустан Со Деколте Сина 2XL

Женски Фустани Без Ракави Мини Секојдневен Летен Цврст Тркалезен Фустан Со Деколте Сина 2XL

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Класичните Детали Опремени Со Сечење Ја Ласкаат Вашата Силуета.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : Мода, Секојдневен. - Должина : Мини. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Мини. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Патување, Одмор, На Отворено, Шопинг, Запознавање, Коктел, Ноќно Излегување, Забава, Роденден. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 9800 Фустан. Големина : S Биста : 96cm/37.80" Половината : 84cm/33.07" Колк : 104cm/40.94" Должина : 100cm/39.37" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Половината : 88cm/34.65" Колк : 108cm/42.52" Должина : 101cm/39.76" Големина : L Биста : 106см/41.73" половината : 92см/36.22" колк : 112см/44.09" должина : 102см/40.16" големина : xl Биста : 112см/44.09" половината : 96см/37.80" колк : 118см/46.46" должина : 103см/40.55" големина : xxl биста : 118см/46,46" половината : 100см/39,37" колк : 124см/48,82" должина : 104см/40,94" материјал : 95% Полиестер,5% спандекс. Тоа е многу мека и удобна, еластична и лесна, може лесно да се облекуваат. Овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. [Внимание] : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Карактеристики : Фустани;женски фустани;женски фустани;фустани за жени;фустан;фустан за жени;женски фустани;фустан за жени;женски фустан;женски фустан;фустани;евтини фустани за жени;женски фустан;фустани;жени плус големина; женски плус големина; плус големина жени; жени плус големина; плус големина облека; плус големина облека; плус големина облека;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Летни Секси В-Вратот Оглавник Без Ракави Печатен Фустан Без Прерамки Плажа Сонце Мини

DEN 0.33

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Есенски Цветни Бохо Фустани Со Плус Големина За Жени Фустан Со Врат Долги Ракави Наметка Ретро Елегантен Фустан Од Кулб За Забави

DEN 2.00

22" Половината : 74cm / 29.23" Должина : 89cm / 35 Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Половината : 70cm / 27 есенски фустани за жен

Мијаилима Матурски Фустани За Жени Нередовни Нередовни Екипажот Вратот Без Ракави Прашка Лабава Слободно Време Фустан Елегантен

DEN 1.00

Големина : С Биста : 92см / 36.22 "Половината : 105см / 41.34 " Должина : 125см / 49.21" Големина : М Биста : 94см / 37.01 "Полови�

Ressesга Фустани Мода Тексас Боја Завој Без Ракави Истегнување Жени Цврст Мини Фустан Женски Фустан Гроздобер Фустан За Жени

DEN 3.33

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Половината : 70см / 27.56" Должина : 81см / 31.89" Голе�

Utоимкио Летни Фустани За Дозвола За Жени Женски Летен Принт Фустан Со Кратки Ракави Фустан На Плажа Фустан Од Сонце Мини Фустан

DEN 463.84

Ако имате било какви детали прашања во врска со производот, можете да не контактирате во секое време.Ние

Женски Секојдневни Фустани За Женски Партиски Фустан Лабава Долга Ракав Круг Деколте Со Средна Должина Мини Печатени Бели С

DEN 1.00

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Жените под Фустан Шорцеви Лето Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Ромпер Џебови Слободен Вграден

DEN 559.84

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Сонце Фустани Жени Лето Лежерни Кратки Ракави Боемски А-Линија Проток Мини Сарафани За Жени Цветни Печати Плус Големина Фустан

DEN 239.84

Можете дури и да се носат во текот како алтернатива на палто, јакна или кошули во пролет, season сезона или д

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.