• Ново
Обичен Фустан За Жени Летен Цветен Принт V Врат Плисиран Ракав Долг Фустан

Обичен Фустан За Жени Летен Цветен Принт V Врат Плисиран Ракав Долг Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 92см/36,22" Половината : 82см/32,28" Колк : 102см/40,16" Ракав : 42см/16,54" Должина : 97см/38,19" Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 86см/33,86" Колк : 108см/42,52" Ракав : 42,5 См/16,73" должина : 98см/38,58" големина : л биста : 100см/39,37" половината : 90см/35,43" колк : 114см/44,88" ракав : 43см/16,93" должина : 99см/38,98" големина : xl Биста : 104см/40,94" Половината : 94см/37.01" колк : 120см/47.24" ракав : 43.5 см/17.13" должина : 100см/39.37" големина : ххл биста : 108см/42.52" Половината : 98см/38.58" Колк : 126см/49.61" Ракав : 44см/17.32" Должина : 101см/39.76" големина : xxxl биста : 112cm/44.09" половината : 102cm/40.16" колк : 132cm/51.97" ракав : 44.5 cm/17.52" должина : 102cm/40.16" големина : xxxxl биста : 116cm/45.67" половината : 106cm/41,73" колк : 138см/54,33" ракав : 45см/17,72" должина : 103см/40,55" големина : хххххл биста : 120см/47,24" Половината : 110см/43,31" колк : 144см/56,69" ракав : 45,5 см/17,91" Должина : 104см/40.94" женски летен цветен принт v врат плисиран ракав долг фустанкарактеристики : дише и удобна ткаенина за летно носењелегантен дизајн на цветни принтови што стои надласкави v-врат и плисирани ракави За Стилски изгледсекси и примамлив дизајн без грбсовршен за секоја пригода, од секојдневна облека до специјални Настаниовој женски долг фустан се одликува со прекрасен дизајн на цветни Принтови што е сигурно Ќе Сврти Глави. В-вратот и плисираните ракави а со елеганција и стил, додека ткаенината што дише и удобно го прави совршен за летно носење. Дизајнот без грб додава секси и примамлив . Без разлика дали одите на специјален настан или само извршувате обврски, овој фустан е доволно разноврсен за да се носи за секоја пригода. Не пропуштајте го овој задолжителен додаток во вашата гардероба!Size Bust Waist Hip Sleeve Length S92cm/36.22"82cm/32.28"102cm/40.16"42cm/16.54"97cm/38.19"M96cm/37.80"86cm/33.86"108cm/42.52"42.5 cm/16.73"98cm/38.58"L100cm/39.37"90cm/35.43"114cm/44.88"43cm/16.93"99cm/38.98"XL104cm/40.94"94cm/37.01"120cm/47.24"43.5 cm/17.13"100cm/39.37"XXL108cm/42.52"98cm/38.58"126cm/49.61"44cm/17.32"101cm/39.76"XXXL112cm/44.09"102cm/40.16"132cm/51.97"44.5 cm/17.52"102cm/40.16"XXXXL116cm/45.67"106cm/41.73"138cm/54.33"45cm/17.72"103cm/40.55"XXXXXL120cm/47.24"110cm/43.31"144cm/56.69"45.5 cm/17.91"104cm/40.94"Size : SBust : 92cm/36.22"Waist : 82cm/32.28"Hip : 102cm/40.16"Sleeve : 42cm/16.54"Length : 97cm/38.19"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 86cm/33.86"Hip : 108cm/42.52"Sleeve : 42.5 cm/16.73"Length : 98cm/38.58"Size : LBust : 100cm/39.37"Waist : 90cm/35.43"Hip : 114cm/44.88"Sleeve : 43cm/16.93"Length : 99cm/38.98"Size : XLBust : 104cm/40.94"Waist : 94cm/37.01"Hip : 120cm/47.24"Sleeve : 43.5 cm/17.13"Length : 100cm/39.37"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Waist : 98cm/38.58"Hip : 126cm/49.61"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 101cm/39.76"Size : XXXLBust : 112cm/44.09"Waist : 102cm/40.16"Hip : 132cm/51.97"Sleeve : 44.5 cm/17.52"Length : 102cm/40.16"Size : XXXXLBust : 116cm/45.67"Waist : 106cm/41.73"Hip : 138cm/54.33"Sleeve : 45cm/17.72"Length : 103cm/40.55"Size : XXXXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 110cm/43.31"Hip : 144cm/56.69"Sleeve : 45.5 cm/17.91"Length : 104cm/40.94" Обичен Фустан. Обичен Фустан За Жени. Женска Мода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Формални Работни Фустани За Жени Цврст Фустан Од Свртување На Колкот В Копчиња За Вратот Фустани Со Боди Фустани Миди Фустан

DEN 2.67

Белешка За големина : Тоа Е Азиска Големина, ве молиме погледнете ги мерењата на големината на описот на

Летни Фустани За Жени Жени Секојдневен Лабав Цветен Принт Ромбичен Фустан Моден Стил На Плажа Темпераментно Здолниште За Плус

DEN 2.00

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Го

Долги Фустани За Жени Вечер Плус Големина Вратот О Фустан Обична Забава Големина На Фустан Должина Женски Ракав Колено Плус

DEN 0.33

Декорација : Безбојните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мо�

Женски Фустани Летен Летен Фустан Женски Женски Фустан Со Срце Отпечатен Лабав Фустан Со Кратки Ракави За Жени Летни Фустани

DEN 900.32

Тип На Шема : Печатени Во Риги Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.52"Големина : М САД

Женски Летни Фустани Фустани Кај Жени Цветни Печати V Копче За Вратот Кардиган Фустан краток Ракав формални Партиски Фустани

DEN 2.67

Жените Цветни Печати V Копчето Вратот Кардиган Фустан Краток Ракав Формални Партија Фустани Цветни Пла�

Сонце Фустани Жени Лето Лежерно Опуштено Вклопуваат Краток Ракав А-Линија Чипка Деверуша Фустан Миди За Свадба Формална Партија

DEN 463.84

Џемпер Зимски Топол Тенок Женски Тенок Врат Долги Ракави За Фустани И Колк Против Есенски Женски Фустан

Летни Фустани Женски Фустани Долги Секојдневни Партиски Ракави Лето Цврсти Со Појас Женски Фустани Женски Фустан Летен Фустан

DEN 463.84

Дебелина : Стандардна Должина На Ракавот : Долг Ракав Прилика : Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема

Вертикална Лента Цветни Печатење Пресечени Половината Една Линија Рамо Кратки Ракави Одмор Фустан Долг Фустан За Жена Лизгач

DEN 271.68

фустан со џемпер со долги ракави за жени цветен фустан бохо маица фустан секси фустан со американско зн�

Лилгиј Мода Заштеда На Женски Цветни Печатени Фустан Жени Секси В-Вратот Везени Монистра Тенок Ракави Риба Опашка Вечер Фустан

DEN 0.67

Жените Секси VВратот Везени Монистра Тенок Ракави Риба Опашка Вечер Фустан информации За Производот : и�

Женски Гроздобер Плисирана Цевка Топ Миди Фустан Висок Струк Шарени Печатење Плажа Одмор Партија Фустани Рушен Флатер Фустан

DEN 1.67

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.