• Ново
Женски Обичен Круг Вратот Мода Еднобојна Пуловер Краток Ракав Лабава Фустан Директно Молив Долг Фустан, Жешка Розова, М

Женски Обичен Круг Вратот Мода Еднобојна Пуловер Краток Ракав Лабава Фустан Директно Молив Долг Фустан, Жешка Розова, М

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Женска Секојдневна Мода Со Кружен Врат Пуловер Со Цврста Боја Лабав Фустан Со Кратки Ракави Директен Молив Долг Фустан Карактеристика : Материјал : полиестерска памучна сезона : летен пол : женски материјал : Полиестерска Дебелина : стандарден опис : ве Молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи)Жените Се Облекуваат; Дами Летен Клубски Фустан За Годишнина Од Празничен Фустан, Облека За Забави;изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив, погоден за секојдневно носење, удобен и дише, лесен за носење, лесен за чистење и грижа;Повод : Секојдневен, Патувачки, Дневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, собир. Погоден за пролет, лето и есенвклучуваат : Пакетот Вклучува : 1 х Дами Dress Size USUKEUBust Sleeve Waist Hiplengths483499cm/38.98"26cm/10.24"93cm/36.61"93cm/36.61"90cm/35.43"M61036104cm/40.94"27cm/10.63"98cm/38.58"104cm/40.94"91cm/35.83"L81238109cm/42.91"28cm/11.02"103cm/40.55"109cm/42.91"92cm/36.22"XL101440114cm/44.88"29cm/11.42"108cm/42.52"114cm/44.88"93cm/36.61"XXL121642119cm/46.85"30cm/11.81"113cm/44.49"119cm/46.85"94cm/37.01" Совршено За семејство, улица, секојдневно секојдневно носење, забави, излегување, ноќно излегување.блузи за тенкови мажи; врвови за вежбање со долги ракави за жени; врвна опрема; врв со култури со долги ракави; врвови од y3k; блузи за излегување; врвови од туника за носење со хеланки; врвови за нега; бели врвови на резервоарот жени; женски летни врвови; блузи за резервоари; блузи за жени секси секојдневни; женски врвови со долги ракави; пролетни врвови за жени. Овие разноврсни шорцеви можат да бидат спарени со сѐ, од вашата омилена секојдневна маичка до лелеава кошула со копчиња.женски врвови; врвови со плус големина за жени; врвови за вежбање за жени; врвови за женски култури; резервоар за жени; врвови од корсет за жени; излегување врвови за жени;. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни костуми за мажи; костуми за патеки за мажи; машки костуми;врвови за женски култури; резервоар за жени; врвови од корсет за жени; излегување врвови за жени; врв од корсет; секси врвови за жени; врвови за култури;. Овој фустан е погоден за пролет, лето и aut, така што нема да се чувствувате особено жешко во лето, пролетта и есента можат да бидат соодветни за додавање долна облека или палто. Ви препорачуваме да користите миење раце со топла вода или миење машини за ладна вода, обидете се да не ја користите машината за перење за да се исуши, може да виси на балконот за да се исуши, обидете се да избегнете изложување на сонце, во голема мера може да ви помогне да го намалите абењето и да го зголемите работниот век на облеката.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Боемски Фустан За Жени Секојдневни Фустани За Вечера За Жени Обичен Фустан Цветен Принт На Отворено Дома Краток

DEN 399.84

Женски Обичен Фустан Цветни Печати Отворено Дома Краток Ракав Тенок Маица Фустан Маица Фустан Замав Фу�

Rbaofujie Женски Фустан Мода Жени Лето Печатење Едно Рамо Ракави Возбуда Долг Фустан Одмор Фустани За Жени Се Занимава Дозвола

DEN 271.84

71 " Должина : 123cm / 48.52 "Половината : 82cm / 32 ✿Ефект : женските фустани се лесни, меки и дишат, ви даваат најудо�

советски Фустани За Жени Обични Женски Бохо Течни Долги Ракави Квадратен Врат Макси Фустан Есенски Венчаници За Гости Розова

DEN 266.40

Одземен Фустан Женски Фустан Фенси Фустан За Забави Жените Коктел Балгаун Матурска Треба Ситни Макси Ф�

Пуавкоер Женски Летен Морски Мини Фустан В Врат Ками Врвен Цветен Принт Врзани Детали Скортс Фустан женски блузи 2хл Црн

DEN 0.33

Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Должина На Ко�

Фустани Со Едно Рамо За Жени Летен Лак Без Ракави Исечок Со Цврста Боја Еластична Страна На Половината Сплит Елегантен Долг

DEN 2.67

57 "должина Здолниште : 92см / 36 : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 128см / 50.33 "Хип : 137см / 53.91" Долж�

Зунфео Женски Дневен Фустан-Гроздобер Готски Фустан Вратот На Екипажот Цврст Среден Фустан Со Долги Ракави Фит И Блесок Фустан

DEN 1.00

Зунфео Женски Дневен ФустанГроздобер Готски Фустан Вратот На Екипажот Цврст Среден Фустан Со Долги Рак

Дами Лето Женски Повик Против Вратот Надвор Рамо Краток Ракав Фустани Цветни Печати Чипка Шупливи Спојување Краток Фустан Одмор

DEN 516.64

68"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 106см / 41.73" Должина : 84см / 33 Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА Б

Облечи Жени Партија Жени Дами Долги Фустани Чипка Шиење Круг Вратот Елегантен Фустан Половина Ракав Мода Елегантен Фустан формален

DEN 431.84

72" Должина : 139см / 54.33"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 86СМ / 33 Големина Екстра Мал Женс�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.