• Ново
Време и време женски фустан без ракави со ракави

Време и време женски фустан без ракави со ракави

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Лесен, дишење и изработен во ладна мешавина од памук, овој лесен миди фустан од време и TRU има дизајн без ракави со прилично детали за плетење. Полупарливата полу-опремена силуета создава симпатичен и секојдневен изглед со без напорна должина на MIDI. Пар со патики кога сте во движење или со сандали кога се упатувате кон следниот сончев пикник! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 40,75 "Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту. % Полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено. Големина : Модел е 5'10 ”и носи големина S. одговара : полу-опремена. Должина : 40,75" Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Crochet. Women'sенски Поител го плетеше миди фустанот од време и вистинито. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 40,75 "Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту. % Полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено. Големина : Модел е 5'10 ”и носи големина S. одговара : полу-опремена. Должина : 40,75" Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Crochet. Women'sенски Поител го плетеше миди фустанот од време и вистинито. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 40,75 "Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту. % Полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено. Големина : Модел е 5'10 ”и носи големина S. одговара : полу-опремена. Должина : 40,75" Долга од врвот на рамото за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Crochet. Women'sенски Поител го плетеше миди фустанот од време и вистинито.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Секојдневен Летен Оглавник Вратот Без Ракави Шарени Миди Завиткајте Го Фустанот На Резервоарот За Половината

DEN 2.33

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во описот или табелата со големини на сликата, обрнете вни�

Долги Фустани За Жени Вечер Плус Големина Вратот О Фустан Обична Забава Големина На Фустан Должина Женски Ракав Колено Плус

DEN 0.33

Декорација : Безбојните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мо�

Женски Гроздобер Плисирана Цевка Топ Миди Фустан Висок Струк Шарени Печатење Плажа Одмор Партија Фустани Рушен Флатер Фустан

DEN 1.67

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Хуинијадски Џеб Цврст Памучен Лабав Фустан Лен Обичен Женски Фустан Без Ракави Женски Фустан Од А-Линија Летен Фустан Лежерен

DEN 351.68

Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е и�

Женски Фустани Секојдневен Црн Полиестерски Женски Фустан Абаја Молитвен Фустан Целосна Должина Кафтан Со Хиџаб Дубаи Макси

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Прериски Фустан Женски Лабав Печатен Фустан Плажа Симпатична Лулашка Миди Фустан Дицки Цветни Женски Лелеави Фустани На Плажа

DEN 3.00

Големина : С Големина Фустан Со Еднобоен Вечерен Фустан Боемски Фустан За Жени ПолуРакав Со ПолуРакав О�

Формални Работни Фустани За Жени Цврст Фустан Од Свртување На Колкот В Копчиња За Вратот Фустани Со Боди Фустани Миди Фустан

DEN 2.67

Белешка За големина : Тоа Е Азиска Големина, ве молиме погледнете ги мерењата на големината на описот на

Женски Фустани Женски Дами Плус Големина Маскирна Без Ракави V - Јака Долг Фустан Макси Фустан Летен Фустан За Жени Црвено-XXXL

DEN 1.00

06" Елегантен и модерен дизајн За дами : женските тенки летни фустани прават да изгледате "привлечно"...

Вертикална Лента Цветни Печатење Пресечени Половината Една Линија Рамо Кратки Ракави Одмор Фустан Долг Фустан За Жена Лизгач

DEN 271.68

фустан со џемпер со долги ракави за жени цветен фустан бохо маица фустан секси фустан со американско зн�

Халтер Фустани За Жени Секојдневен Краток Фустан За Жени Елегантен Краток Секојдневен Ракав Во Боја Моден Цврст Фустан За Забави

DEN 824.96

Прилика : Забавен Стил : Секојдневен, моден, Погоден За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица,

Фустани За Жени Секојдневен Есенски Ситен Макси Фустан Женски Летни Фустани Секојдневен Летен Надворешно Трговски Копче надолу

DEN 382.08

Летна експлозија на надворешна трговија Женски V Врат со кратки ракави со цврста боја ретро двојно копч�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.