• Ново
Фопп Продавач Женски Секојдневни Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични Отворени Дневни Широк

Фопп Продавач Женски Секојдневни Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Женски Секојдневни Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични Отворени Дневни Лабави Фустани Со Кратки Ракави Женски Секојдневни Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезен Врат Основни Класични Отворени Дневни Фустани Со Кратки Ракави Лабави Фустани Карактеристика : Материјал : Сезона на полиестер Памук : летен пол : женски Материјал : дебелина На Полиестер : стандард Опишете : ве Молиме споредете ја деталната големина со вашата претходно Купување! Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење, благодарам (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи) Жените Се Облекуваат; Дами Летна Забава Клуб Фустан За Одмор Фустан Годишнина, Партија Носат; изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив, погоден за секојдневно носење, удобен и дише, лесен за носење, лесен за чистење и грижа; Повод : Секојдневен, Патување, Секојдневен Живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, собир. Погоден за пролет, лето Иumn Вклучуваат : Пакетот Вклучува : 1 х Дами Dress Size Bust Shoulder Sleeve Lengths94cm/37.01"40cm/15.75"25cm/9.84"115cm/45.28"M100cm/39.37"42cm/16.54"26cm/10.24"116cm/45.67"L106cm/41.73"44cm/17.32"27cm/10.63"117cm/46.06"XL112cm/44.09"46cm/18.11"28cm/11.02"118cm/46.46"XXL118cm/46.46"48cm/18.90"29cm/11.42"119cm/46.85"XXXL124cm/48.82"50cm/19.69"30cm/11.81"120cm/47.24" 1.Карактеристики : овој женски фустан е Смешни слатки женски каузални фустани. 2.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето. 3.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие . 4.Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете оваа женска облека како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи ,ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Гроздобер Плисирана Цевка Топ Миди Фустан Висок Струк Шарени Печатење Плажа Одмор Партија Фустани Рушен Флатер Фустан

DEN 1.67

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Женски Летни Фустани Фустани Кај Жени Цветни Печати V Копче За Вратот Кардиган Фустан краток Ракав формални Партиски Фустани

DEN 2.67

Жените Цветни Печати V Копчето Вратот Кардиган Фустан Краток Ракав Формални Партија Фустани Цветни Пла�

Формални Работни Фустани За Жени Цврст Фустан Од Свртување На Колкот В Копчиња За Вратот Фустани Со Боди Фустани Миди Фустан

DEN 2.67

Белешка За големина : Тоа Е Азиска Големина, ве молиме погледнете ги мерењата на големината на описот на

Летни Фустани За Жени Секојдневен Летен Оглавник Вратот Без Ракави Шарени Миди Завиткајте Го Фустанот На Резервоарот За Половината

DEN 2.33

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во описот или табелата со големини на сликата, обрнете вни�

Корашан Мода Женски Фустан, Дами Секси Наклон Јака Надвор Рамо Половината Шарени Неправилни Пресече Фустан, Фустани За Жени

DEN 391.20

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Вертикална Лента Цветни Печатење Пресечени Половината Една Линија Рамо Кратки Ракави Одмор Фустан Долг Фустан За Жена Лизгач

DEN 271.68

фустан со џемпер со долги ракави за жени цветен фустан бохо маица фустан секси фустан со американско зн�

Ефстеб Миди Фустани За Жени Обичен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Врат Летен Фустан Лабави Фустани Со Принт Од Вилински Коњчиња

DEN 399.84

Женски Летен Секси Секојдневен Фустан Цветен Принт Со Кратки Ракави Цветен Принт Фустан Со Врат провер�

Долги Фустани За Жени Вечер Плус Големина Вратот О Фустан Обична Забава Големина На Фустан Должина Женски Ракав Колено Плус

DEN 0.33

Декорација : Безбојните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мо�

Летни Фустани За Жени Жени Секојдневен Лабав Цветен Принт Ромбичен Фустан Моден Стил На Плажа Темпераментно Здолниште За Плус

DEN 2.00

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Го

Секси Фустани Фустан Со Едно Рамо Фустан За Забава Фустан На Екипажот Модни Жени Цврсти Летни Фустани Со Тенок Фит Без Ракави

DEN 0.33

Дозвола!Дозвола!Дозвола! Женски Секси Летен Лежерен Пресечен Врат На Вратот Османлиски Ребро Клуб Плаж�

Женски Фустани За Ноќта НА Вештерките Гроздобер Тркалезен Врат Карирана Крпеница Потсмев Копче Фустан Со Долг Ракав Фустани

DEN 1.67

Женски Ноќта На Вештерките Фустани Гроздобер Круг Вратот Карирани Крпеница Потсмеваат Копче Долги Рак�

Фустан Со Долги Ракави Тикатик За Жени, Женски Печатен Макси Фустан Со Макси Со Долг Ракав Со Долг Ракав Широк Кафтан Долг Фустан

DEN 2.33

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm / 40 Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.