• Ново
Женски Летен Ретро Еднобоен Памучен Ленен Фустан Со Половина Ракав Со Половина Врат Лесен Фустан што Дише М

Женски Летен Ретро Еднобоен Памучен Ленен Фустан Со Половина Ракав Со Половина Врат Лесен Фустан што Дише М

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Женски Летен Ретро Еднобоен Памучен Ленен Фустан Со Половина Ракав Со Врат Лесен Фустан Што Дише Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : 85% Памук, 15% Лен. Стил : Темперамент Патување. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Женски Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 92см/36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 93см/36.61" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 94см/37.01" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 106см/41.73" должина : 95см/37.40" ГОЛЕМИНА : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА Британија : 16 еу : 42 биста : 110см/43.31" должина : 96см/37.80" ОВОЈ СЕКОЈДНЕВЕН фустан е изработен Од 85% памук,15% лен, многу е мек, удобно, растегливо И Лесно. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Погоден за секоја пригода кон крајот на пролетта, летото и почетокот на есента. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Рафл полите го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна. Машинско перење во ладна вода,закачете или исушете ја линијата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Весридо Мујер Женски Фустани За Работа Печатени Гроздобер Жени Макси Секојдневен Дневен Фустан В-Врат Лето Без Ракави Шарени

DEN 0.33

Должина на ракавот : Белешка Без Ракави : Пол : Тип На Женска Шема : дизајн На Печатење,, висок квалитет! Се�

Женска Модна Наметка Гроздобер Фустан Вечерна Вечер Формален Долг Фустан Долги Фустани За Жени Полуформални Фустани За Жени

DEN 1279.84

Должина на ракавот : Краток Ракав Јака : Вратот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Материјал : Полиестер

Коаезне Фустани За Женски Забави Удобен Макси Фустан За Жени Летни Жени Соодветен Лабав Елегантен Долг Фустан Разделени Плажи

DEN 271.84

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Фјофпр Женски Летни Фустани Женски Бохо Фустани Печатен Фустан Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Чаден Лелеав Партиски Фустан На

DEN 2.00

36" Половината : 88100см / 34 Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред нарачката Големина : М Гол

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Без Ракави Шема На Ленти Фустан Тркалезен Врат Миди Фит И Одблесок Ј2К Мода Елегантна

DEN 575.68

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница...

Дозвола Женски Фустани Женски Фустан ХИМИВЕЈ Лето Плус Големина В Врат Без Ракави Колено Со Џебен Принт Секојдневен Фустан За

DEN 271.84

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Колено Со Џеб Печатење Обичен Фустан За Женисе молиме проверете Ј

Дакијан Клиренс Фустани Со Долги Ракави Женска Нова Боја Спојување На Вратот Со Долги Ракави Лабав Фустан А-Линија Здолниште

DEN 574.08

Женска Нова Боја Спојување На Вратот Со Долги Ракави Лабав Фустан Здолниште Со АЛинија : 1 Изработен е од

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.