• Ново
Машка удобна решение за решенија од карго, панталони

Машка удобна решение за решенија од карго, панталони

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Cargo Pant серија за удобност на Wrangler Comfort Solution Cargo Pant беше создаден за функција, удобност и стил. Се одликува со флексибилна лента за половината и памучна ткаенина за дишење за дополнителна удобност. Со вкупно 7 џебови, вклучително и два карго џебови и еден технолошки џеб, оваа пантолона може да остане во чекор со сите ваши работи. Серија за раствори за удобност на машката Wrangler Cargo Pant Flex Weaistband се проширува до 2 ". Предни џебови за црта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.