• Ново
Без граници за мажите и големите машка лабава панталони за комунални услуги Кордур

Без граници за мажите и големите машка лабава панталони за комунални услуги Кордур

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Вашите класични карго панталони само добија трендовски надградба со лабава вклопување со еластична на глуждовите за слабиот, лежерен изглед. Овие без граници за лабава алатка за алатка за мажи имаат модерен, убав изглед. Двете џебови на овие пантолони на овие мажи овозможуваат простор да има повеќе суштински работи кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерска корпорација. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Loose. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови на грбот имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Кордурај заврши. Мажите немаат граници, Кордурај лабави панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенско одобрение жени панталони модни женски цврсти случајни еластични лабави панталони директно широки панталони со нозе со

DEN 479.84

, Џогери, одмор или абење на плажа Изработено е од материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.