• Ново
Без граници за маички за маички за мажи и големи машки, печатено или руно во боја, големини XS-5XL

Без граници за маички за маички за мажи и големи машки, печатено или руно во боја, големини XS-5XL

Оценка на клиентот:
DEN 319.68

Износ
Залиха

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена во удобна ткаенина со класичен дизајн на пуловер. Предниот џеб за кенгур додава погодност за да можете да ги носите вашите најважни работи насекаде и има огромна силуета за дополнителна удобност со вашиот обичен стил. Исклучиво на. Увезени. Машина за перење. Прикачен аспиратор. Ребреста половината и манжетните.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.