• Ново
Беркли PowerBait Хрома-Сјај Crappie Грицка Риболов Тесто Мамка

Беркли PowerBait Хрома-Сјај Crappie Грицка Риболов Тесто Мамка

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли поминаа повеќе од 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивната формула Power Bait. Рибите толку многу ја сакаат Моќната Мамка што ја држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба Да Чувствувате Повеќе Каснувања - Поставете Повеќе Куки и Фатете Повеќе Риби! Дополнителен Мирис, Полека го распрснува мирисот облак блескава формула грицкањата Светат Во Бојата што ја Гледате! Мека, но долготрајна, не-лебдечка формула е идеална за исфрлање на жига или мамки за полнење цевки. Блескавата формула грицка Ја Свети Бојата што ја Гледате!. Меките, но долготрајни, ситни, претходно формирани грицкања се лесни за употреба со помалку неред. Полека го распрснува облакот со мирис за да привлече крапи и панфиш за повеќе каснувања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.