• Ново
Брза повторно воспоставена замена на кертриџот за Epson 410XL висок принос

Брза повторно воспоставена замена на кертриџот за Epson 410XL висок принос

Оценка на клиентот:
DEN 469.76

Износ
Залиха

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со брзина! Оваа листа содржи (2) T410 XL020 црна, (2) T410 XL120 Фото црна, (2) T410 XL220 цијан, (2) T410 XL320 магента и (2) T410 XL420 жолти касети. Овие касети се компатибилни со Epson Expression XP 530, XP 630, XP 635, XP 640 и XP 830. Ве молиме, забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Загарантирано е 2-годишно задоволство од квалитетот. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.