• Ново
Брзи мастила - повторно воспоставено мастило за касети со епсон, сет од 10: t црна, t цијан, t магента, t жолто

Брзи мастила - повторно воспоставено мастило за касети со епсон, сет од 10: t црна, t цијан, t магента, t жолто

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Повторно воспоставен епсон T125 сет од 10 касети со мастило : 4x T125120 црна, 2x T125220 цијан, 2x T125320 магента, 2x T125420 Yellowstylus NX125, Stylus NX127, Stylus NX130, Stylus NX230, Stylus Nx420, Stylus Nx530, Stylus Nx530, Stylus Nx530, Stylus Nx530 320, работна сила 323, Работна сила 325, & работна сила 520 за употреба во : Stylus NX125, MX127, NX130, NX230, NX420, NX530, NX625, Работна сила 320, 323, 325, 527 Принос на страница : Црна : 265 & бои : 385 Боја : Црна, Цијан, Магента & Yellowолт рок на траење : 12-18 месеци Брзи мастила - повторно воспоставено мастило за касети Епсон 125, сет од 10 : 4x T125120 црна, 2x T125220 цијан, 2x T125320 Magenta, 2x T125420 жолт за употреба во Epson Stylus NX125, NX127, NX130 и повеќе .

Карактеристики

Производи во категоријата

Компатибилна Замена За Киоцера Мита Тк Магента Ласерски Тонер Кертриџ за употреба Во Киоцера Мита Таскалфа 250ци и 300ци с

DEN 1055.84

Заштедете уште повеќе со нашиот компатибилен кертриџ за ласерски тонер Оваа ставка вклучува 1 Тк 867М маг

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.