• Ново
Бен Хоган Мажи И Големи Машки Перформанси Краток Ракав Мода Голф Поло Кошула, до 5XL

Бен Хоган Мажи И Големи Машки Перформанси Краток Ракав Мода Голф Поло Кошула, до 5XL

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Маица во покачен стил во изведбата на бен хоган голф кошула. Оваа поло кошула во модерни отпечатоци и привлечни бои нуди заштита од влага и ув заштита. Совршен избор за удирање на врските или секојдневно излегување. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Опуштено вклопување. Стил на повлекување; плакета со три копчиња. Логото на левиот ракав. Ткаенина што ја отстранува влагата; рашири рабови; UPF 50+ заштита. Одличен подарок за Денот На Таткото или која било посебна пригода. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Бен Хоган Перформанси Голф Поло Кошула За Мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Поло Маици зувимк За Мажи, Машки Поло Маици Памучни Кратки Ракави Секојдневна Поло Кошула Јака Гроздобер Кошули З-Вајт, Л

DEN 271.68

Летна Машка Цврста Јака Секојдневна Мода Во Чиста Боја Врвови Со Кратки Ракави Маици Тешка Памучна Менс

адвиикд Виолетова Боречка Кошули За Мажи Мода Менс Лето Тенок Фит Контраст Боја Шевове Лента Краток Ракав Поло Повик Маици

DEN 287.84

Сезона : umn и зима Пол : Мажи Повод : Секојдневно и партија Стил : Мода и секојдневен Материјал : Имитација �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.