• Ново
Краток ракав на Бен Хоган со кратки ракави Премиум Поло кошула

Краток ракав на Бен Хоган со кратки ракави Премиум Поло кошула

Оценка на клиентот:
DEN 270.72

Износ
Залиха

Третка и забавно, ќе го сакате начинот на кој оваа кошула со кратки ракави од Бен Хоган ви помага да се истакнете во толпата. Ibrивописно, шарено печатење низ пределот на градите додава личност на оваа кошула, а светлосни градиенти бранови долж остатокот од кошулата додаваат возбуда и ви овозможуваат да ја покажете својата индивидуалност. Технологијата за управување со влага на Бен Хоган, моќност за управување со влага, помага да се олади и да се исуши со цртање пот од вашата кожа. Ткаенината од руно Powersoft ве одржува топло и завршува со дополнително меко чувство. Отпорна на ткаенина од ткаенина ја задржува оваа кошула изгледа одлично абење после абење. Бен Хоган изведба машка маичка за кратки ракави Поло голф со само-јака и плоча со три копчиња; Powerwick : ткаенината за губење го привлекува потењето од кожата; Powersoft : мекиот допир руно ве одржува топло; Отпорна на ткаенина од ткаенина ја задржува оваа кошула изгледа одлично абење после абење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гријанлок Менс Лето Блузи Ревер Вратот Поло Кошула Копчиња Тенок Одговара Маици Краток Ракав Мажи Атлетски Боја Блок Класичен

DEN 1.67

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блуз

Машка Кошула Со Кратки Ракави Со Плус Големина Солидна Класична Истегнување Пике Поло Блузи Кошула Градиент Копче Лапер Маица

DEN 175.68

Машки Ревер Половина Копче Пуловер Атлетика Краток Ракав Маица Функција : Оваа Маица е удобна и стилска

Поло Маици зувимк За Мажи, Машки Поло Маици Памучни Кратки Ракави Секојдневна Поло Кошула Јака Гроздобер Кошули З-Вајт, Л

DEN 271.68

Летна Машка Цврста Јака Секојдневна Мода Во Чиста Боја Врвови Со Кратки Ракави Маици Тешка Памучна Менс

Машка Поло Кошула Лето Нова Секојдневна Машка Кошула Со Кратки Ракави Еднобојна Машка Кошула Со Три Копчиња Поло Маици За Мажи

DEN 3.33

Големина : М Биста : 111см / 43,70" Рамо : 48см / 18,90" Ракав : 23,5 см / 9,25" Должина : 72см / 28,35" Големина : Л Биста : 116см / 45

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.