• Ново
Елитај Поло Кошули За Мажи Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Јака

Елитај Поло Кошули За Мажи Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Дизајнер Пролет Лето Машки Обични Памучни Ленени Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Јака Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен,Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Должина На Ракавот : Долг Стил : Секојдневен,Моден Фит : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Топ Блуза Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина Л 8 12 38 113см/44.49" 48см/18.90" 23см/9.06" 73см/28.74" Големина : Л Сад : 8 Велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" Должина : 73см/28.74" Големина Шема : Големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 108см/42.52" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" РАКАВ : 23см/9.06" должина : 73см/28.74"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 118см/46.46" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 123СМ/48.43" Рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84" должина : 75см/29.53"Големина : Xxxl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 128cm/50.39" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 26cm/10.24" Должина : 76cm/29.92" € МАТЕРИЈАЛ : МЕК И Удобен краток Ракав хенли ленени кошули за мажи,лесни и дише,не се намалуваат и бледнеат,влага-фитил.★. Дизајн на стил : Машки кошули за вратот хенли,Лежерна машка ленена кошула со кратки ракави со џебови на градите,Преден Дел На Копчето,Јака За Држење, избрани детали за копчето.Цврсти Бои,. ●Натпревар : овие стилски тенки кошули со кратки ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување,панталони,фармерки и чино. ●Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење etc.It е подарок што ќе ги задоволи вашиот син, сопруг, татко и пријатели. ● Висококвалитетна ткаенина за удобна и долготрајна облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка Поло Кошула Лето Нова Секојдневна Машка Кошула Со Кратки Ракави Еднобојна Машка Кошула Со Три Копчиња Поло Маици За Мажи

DEN 3.33

Големина : М Биста : 111см / 43,70" Рамо : 48см / 18,90" Ракав : 23,5 см / 9,25" Должина : 72см / 28,35" Големина : Л Биста : 116см / 45

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.